سوالات
_

سوالات متداول 

آیا سوالی دارید؟ از ما بپرسید

لطفا سوالات زیر را در خصوص مدرسه پسرانه مهیاد کرج بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

سوالاتی که مکررا پرسیده شده

پیش‌ثبت‌نام هر سال از چه تاریخی آغاز می‌شود؟

زمان آغاز پیش‌ثبت‌نام سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دبستان پروین اعتصامی اول اردیبهشت تا 1 خرداد خواهد بود.

روش آموزشی مدرسه‌ی پروین اعتصامی چگونه است؟

روش آموزشی مدرسه در سایت قابل مشاهده بوده و همچنین برای اولیاء ورودی پیش‌دبستان در جلسه‌ی آنلاین آشنایی با رویکردهای مدرسه توضیح داده خواهد شد. (برای آشنایی بیشتر با مدرسه از منوی معرفی مدرسه در سایت استفاده نمایید.)

ارزیابی ورودی دانش‌آموزان از چه‌ چیزهایی و چگونه انجام می‌شود؟

ارزیابی ورودی در مقطع متوسطه اول به صورت بررسی کارنامه های سال قبل و بررسی پیشینه ی اخلاقی و رفتاری دانش آموز و نوآموزان ورودی پیش‌دبستان در دو مرحله‌ و شامل فعالیت‌های سرگرم‌کننده و در قالب بازی خواهد بود و هم‌چنین ارزیابی ورودی‌های بین پایه‌ای به صورت مصاحبه‌ انفرادی خواهد بود.

ایاب و ذهاب به مدرسه چگونه است؟

در زمان آموزش حضوری سرویس دهی مدرسه از روز یکم مهر بطور منظم اجرا می شود. انتخاب رانندگان سرویس توسط مسئول سرویس و تایید موسس و مدیر و انجمن اولیا مدرسه با در نظر گرفتن صلاحیت های اخلاقی و رفتاری انجام می شود و کلیه رانندگان و ماشین ها بیمه هستند.

آیا می‌توان با مسئول ثبت‌نام یا مدیر مدرسه صحبت کرد؟

مدیریت مدرسه در زمان مصاحبه حضور دارند و پاسخ‌گوی شما خواهند بود. همچنین مسئول ثبت‌نام در بازه‌ی ثبت‌نام به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

هزینه‌های مدرسه جهت ثبت‌نام چه مقدار می‌باشد؟

اولویت مدرسه پروین اعتصامی در امر ثبت‌نام با تاکید بر هماهنگی خانواده و مدرسه و قابلیت‌های دانش‌آموز می‌باشد. از این رو مسائل مالی در آخرین مراحل ثبت‌نام و به صورت توافقی بین مدرسه و پدر دانش‌آموز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. هم‌چنین جهت آشنایی با روال مالی مدرسه می‌توانید با مسئول ثبت نام تماس بگیرید.

در مدرسه مهیاد چقدر به مسائل رفتاری و اخلاقی دانش آموز اهمیت داده می شود ؟

همانطور که می دانید پرورش نسبت به آموزش در اولویت است و از آنجا که مهمترین سرمایه برای هر جامعه سرمایه انسانی است ، تربیت نسل خصوصا در مدرسه نقش مهمی در تامین نیروی انسانی دلسوز و کارامد دارد پس درمدرسه و مجموعه مدارس پروین اعتصامی با همکاری دبیران و استفاده از مشاور ها و روانشناسان مجرب این موضوع اولیت خاصی برای این مجموعه دارد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع